top of page


מאת: טל שחר, 2011

 

אריאלה ארדיטי היא מתקשרת ומרפאה שניחנה לדבריה ב"חסד עליון"

המאפשר לה להתחבר לנשמתו של כל אדם בו היא מטפלת. 

מה שהוביל אותה לתחום זה עולם הרייקי ומכאן הסקרנות המקצועית שלה

הובילה אותה ללמוד תחומים נוספים. 

כלי הטיפול והריפוי שלה כוללים הילינג אנרגטי הכולל רייקי ותטא הילינג,

התחברות לתת מודע ומידע נסתר של גלגולי הנשמה בעבר. 

בנוסף להיותה מטפלת, מתקשרת ומרפאה, אריאלה ארדיטי גם מלמדת,

מנחה סדנאות ומקיימת מפגשים קבוצתיים.

חיבור לעולמות עליונים ולמקור המידע האולטימטיבי
אריאלה מסבירה ש"העין השלישית" פתוחה אצלה לחלוטין ומאפשרת לה להתחבר לעולמות עליונים מהם היא שואבת את המידע לו היא זקוקה 

כדי לפתור 'פלונטרים' בחיים. כל מה שהיא צריכה היא בקשתו של האדם לעזרה. הטיפולים שלה נעשים במפגשים של ארבע עיניים וגם בטלפון, 

כי לאנרגיה אין גבולות של זמן ומקום. "החיבור המיוחד שנוצר הוא בין הנשמה שלי לנשמה של המטופל. 

אני נעזרת בידע הזורם אליי בדיוק בהתאם לבעיה שאותה מציגים בפני. אין לי צורך להיכנס למקומות ולמאגרי מידע אליהם אין צורך להתחבר.

 אני גם מסבירה לכל אחד איך הוא יכול לבצע תהליכים אישיים ולהתקדם בחיים. למעשה כל הידע בכללותו מאפשר לי להבין ולאבחן את מקור הבעיה, 

גם לעיתים המטופל מעלה נושא אחר שמפריע לו."

איך זה בדיוק קורה?
"למשל, אדם יכול לפנות אליי לעזרה בגלל בעיה בנושא של פרנסה. הבירור המעמיק שלי יכול למצוא שבעצם זאת בעיה בתחום אחר שמשליכה על כל מערכות היחסים שלו. במהלך השנים שאני מטפלת ומרפאה אנשים, קרה לא פעם שמישהו הגיע עם סיפור על סיטואציה רגשית מסוימת ובעזרת הראיה העל חושית שלי ראיתי דברים נוספים, אחרים שגורמים לאי יכולתו להתקדם בחיים. "

למה בעצם אנשים לא מספרים את ה'סיפור האמיתי'?
"לעיתים הם עצמם אינם מודעים לכך ולפעמים הם נוטים, מעצם היותם בני אדם, להביא את החומרים שנראים להם מתאימים. כמעט כולנו מעדיפים לתלות את האשם בגורמים חיצוניים או להעדיף לעצום עיניים, גם כאשר ברור לנו שעלינו לעשות שינוי. בשביל לבצע מהלך מעשי צריך לגייס הרבה כוחות נפש וזה לא קל. דרושים לכך התמדה, זמן וסבלנות רבה. מי שמוכן להיכנס לתהליך כזה שישפר את חייו ויגרום לו להבין מה ואיך לקחת שליטה ואחריות על מה שקורה לו- אני מצידי, מציעה לו עזרה וליווי צמוד."

איך הגעת לעיסוק זה?
"גדלתי בבית מיוחד במינו. מאז שהייתי ילדה קטנה, אבי היה מספר על היכולות הרוחניות שלו, אבל לא ממש פיתח את הנושא, כיוון שבשנים ההם לא הייתה מודעות ציבורית לכך. אני הייתי ילדה שחיכתה לחלליות בשמיים ותמיד הרגשתי דברים, אבל עברו הרבה שנים עד שהנושא נפתח שוב ואז אבי ואני היינו מקיימים שיחות ארוכות ומתרגלים בנושא כדי להשוות בין התחושות שלנו. כל זה קרה לאחר שבגרתי ולמדתי תעשיה וניהול, אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא הכיוון שלי בחיים. התחלתי עם טיפולי מגע כגון רפלקסולוגיה ושמנים שהתאמתי במיוחד לכל אדם, לפי הצורך האישי שלו ורק בסוף הטיפול הייתי עושה הילינג אנרגטי. כאשר יותר ויותר אנשים העידו לאחר הטיפול ש'משהו מיוחד קרה לקראת סופו של הטיפול' התחלתי להבין שבעצם הכוח שלי מתמקד בנקודה זאת בדיוק והחלק הראשון הוא רק מעיין הכנה...."

האם צריך להאמין כדי להיעזר ביכולות המיסטיות שלך?
"יש לי הצלחות רבות שצברתי במשך השנים ועם עובדות לא מתווכחים... ההצלחות הכי גדולות הם אצל אנשים שמאמינים בי ובתחום זה ובעיקר- בילדים שאין להם עכבות ודעות קדומות. אני באה ממקום של התמקדות בכל אדם באשר הוא ועובדת עם כל הנשמה. במצב כזה אין מצב לא להצליח."

איך נעשה הטיפול ובמיוחד כאשר את אינך פוגשת את המטופל באופן אישי?
"כדי להסביר את התהליך בצורה הכי פשוטה וברורה אני יכולה לומר שאני עושה איזון אנרגטי. המסרים מגיעים אליי לעיתים בתמונה ולפעמים כתחושה. למשל, היה אצלי בטיפול בחור ששאל לגבי זוגיות. הוא רצה לדעת אם הקשר שלו 'רציני' כי הוא הרגיש שהוא הולך ונעשה מעורב מאוד רגשית עם בחורה מסוימת, אבל לא בטוח שהיא רוצה אותו באותה מידה. ראיתי הבזק של זוג עומד מתחת לחופה ואמרתי לו את זה. זה גרם לו להרגיש הרבה יותר טוב בגלל שמצב של חוסר וודאות מתמשך ייסר אותו זמן רב. בעיקרון אני תמיד אומרת לאנשים את האמת. לא אוהבת להכניס אנשים למצב של אשליות והמתנה למשהו שלא יקרה. בסיטואציות רבות אני גם עושה ניקוי מאנרגיות מיותרות (שליליות). לעיתים אדם עמוס מידי בדברים לא נחוצים בחייו ולכן צריך לעשות עבודה מיוחדת כדי להיפטר ממה שחוסם אותו. "

איך זה קורה?
"אני רואה הילות וגופי אנרגיה שמקיפים כל אדם חי. כשאנשים מדווחים שמשהו לא זורם כראוי בחיים שלהם, סימן שיש חסימה. רואים את זה מיידית בגופי האנרגיה, שם גם המקום בו מתחילות הבעיות ומשפיעות מאוחר יותר על הגוף הפיזי ועל כל הרבדים בחיים. כשיש 'פירצות' וערבוב של אנרגיות לא טובות, צריך לטפל בזה במיידי וזה משהו שאני יודעת לטפל בו."

את מתכוונת למושג שנקרא 'עין הרע'?
"אני מתכוונת לכל אחיזה וחיבורים אנרגטיים שלא תורמים להתפתחות האישית. למשל, הגיעה אלי אישה בת 38, שגרה אצל אימא שלה. היא הסבירה שהיא רוצה מאוד להתחתן ולהקים בית ולהתפתח בחיים האישיים שלה אבל לא מצליחה, משום מה. הסברתי לה שהאחיזה של אימא שלה בה, בעצם עוצרת אותה, למרות שיש לאם כוונות טובות בלבד! לאחר סדרת טיפולים היא הצליחה לגייס את הכוחות, לעזוב את בית ההורים ולפתוח בדרך חדשה."

כמה טיפולים צריך?
"זה תלוי במקרה הספציפי. לכל אדם יש את הסיפור האישי שלו ואני שוקלת כל פעם מחדש ומחליטה לגופו של עניין. ישנם אנשים הזקוקים לסדרת טיפולים על מנת להשתחרר מקיבעונות ובעיות כרוניות. זה דורש תהליך של מספר מפגשים כשהמרווח ביניהם כשבוע ימים, כי אחרי זה ההשפעה דועכת. ישנם גם אנשים שנעזרים מהר יותר ומגיעים למטרתם כבר אחרי טיפול אחד. הרוב מגיעים מספר פעמים כדי להתחזק ולמצב את עצמם בדרך החדשה בה בחרו ללכת. לדוגמה, הגיעה אליי בחורה שהראתה לי תמונה של גבר איתו היא נמצאת בקשר. התבוננתי בתמונה ואמרתי לה חד משמעית שהוא לא בשבילה. היא פרצה בבכי וסיפרה לי שזה גבר נשוי שאיתו היא מנהלת רומן כבר זמן רב ולא יודעת האם להמשיך ולחכות לו או לא....עניתי לה שההחלטה כולה שלה, אבל אני רואה שהוא לא מתאים.... אחרי תקופה קצרה התקשרה אלי וסיפרה שהמפגש בינינו הוליד בתוכה את הכוח הנדרש לה להתנתק ממנו. זמן מה לאחר מכן, דיווחה שפגשה גבר אחר, פנוי ושיש לה קשר מעצים ופורה, ממנו היא ממש מרוצה. "

מה מקורות הידע שלך?
"גדלתי בבית מסורתי ואני אישה מאמינה. במהלך השנים ליוו אותי ישויות אור שהעבירו לי את המסרים הדרושים לי בעבודתי הרוחנית. היום, אני מתחברת ישירות לבורא עולם, שזה מקור כל הידע וכוחות הריפוי". 

 

אריאלה ארדיטי עושה מדיטציה מתחת לעץ

אריאלה ארדיטי חסד עליון

bottom of page